چاپ        ارسال به دوست

اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام

قرار گرفتن دوعضو هیات علمی دانشکده علوم ریاضی در لیست ISI

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران  به نقل از معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه؛ پایگاه استنادی علوم جهان اسلام؛ اسامی1% دانشمندان برتر جهان را اعلام کرد.

براساس این گزارش؛ نام5نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه مازندران به نام های دکترجهانبخش رئوف و دکتر رضا اوجانی از دانشکده شیمی؛ دکتر حسین جعفری و دکتر مصطفی اسلامی از دانشکده ریاضی و دکتر اکبر حاجی زاده مقدم از دانشکده علوم پایه (رشته زیست شناسی)دانشگاه مازندران در لیست اعلام شده؛ قرار دارند.

دکتر محمد حسین فاطمی معاون پژوهش وفناوری دانشگاه مازندران در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه؛ با اعلام این خبر افزود:شناسایی و معرفی پژوهشگران یک درصد برتر در حوزه های موضوعی مختلف با استفاده از داده ها و تحلیل های پایگاه WOSو شاخص های اساسی علم (ESI)صورت می پذیرد.در این راستا؛ تعداد استناد های صورت گرفته به پژوهش های محققان دنیا در 10سال اخیر شمارش شده و محققان در 22رشته موضوعی طبقه بندی می شوند.سپس این فهرست بر اساس تعداد استنادهای دریافتی به صورت نزولی مرتب سازی شده و یک درصد برتر هر رشنه به عنوان دانشمندان برتر انتخاب می شوند.

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه در پایان سخنانش؛این رتبه را به دانشمندان دانشگاه مازندران و کلیه همکاران دانشگاهی تبریک گفت.


 


٠٨:٥٥ - 1397/09/27    /    شماره : ١٩٣٤٠    /    تعداد نمایش : ١١٤خروج