چاپ        ارسال به دوست

همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری برگزار شد:

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری، آیین گرامی داشت مقام معلم و تجلیل از استادان نمونه دانشگاه مازندران برگزار گردید.
       براساس این گزارش، دکتر سید خلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران ضمن تبریک فرارسیدن این ایام و تقارن آن با میلاد باسعادت امام زمان(عج)، گفت: تمام تلاش دانشگاه این است که بتواندیک نوع وفاق و همدلی میان دانشگاهیان و خانواده های آنها به وجود بیاورد. از دور شدن افکار آنها جلوگیری کند و بتوانند با خانواده های خود ارتباط داشته باشند.

      دکتر میرنیا با اشاره به این که در سالی که گذشت، مدیریت دانشگاه تلاش کرد تا بعضی از کارهایی که به نظر می رسید می توانست زیرساخت دانشگاه را شروع و به انجام برساند را پایه ریزی کند.

 رییس دانشگاه جامع استان خاطرنشان کرد: در پایان سال 1396 و بر خلاف رویه معمول اداری، سختی کار اعضای محترم هیات علمی را در کمیسیون مربوط به تصویب رساندیم و از ابتدای اسفند ماه، احکام را صادر و پرداخت کردیم. همچنین برای اولین بار، از ابتدای سال 1397 صندوق ذخیره هیات علمی را پایه گذاری کردیم که البته این طرح هم از سال 91 بر زمین مانده بود و اکنون به اجرا درآمد.

دکتر علی اکبر باقری خلیلی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران نیز در این آیین ضمن ارایه گزارشی کوتاه در خصوص وضعیت اعضای هیات علمی دانشگاه، گفت: ما برای ترمیم و ارتقای هرم اعضای هیات علمی، درصدد جذب اعضای جدید هستیم،

       دکتر باقری ادامه داد: درسال 1396، شانزده عضو هیات علمی جدید به جمع ما اضافه شد. همچنین از روز معلم سال گذشته تا امسال، بیست تن از اعضای هیات علمی ما ارتقای مرتبه پیدا کردند که از این تعداد، شش تن از دانشیاری به استادی و چهارده تن از استادیاری به دانشیاری بوده است.

   دکتر باقری خلیلی در ادامه به نحوه انتخاب و معرفی استادان نمونه دانشگاه اشاره کرده و افزود: کمیته بررسی و انتخاب استاد نمونه دانشگاه، پس از بررسی مستندات مربوط به افراد معرفی شده از سوی دانشکده ها، 15 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه را به عنوان استاد نمونه در سال 97 انتخاب نمود.


قابل ذکر می باشد آقای دکتر علی تقوی جلودار از مرتبه علمی دانشیاری به مرتبه علمی استادی و آقای دکتر افشین بابایی بعنوان استاد نمونه دانشکده برگزیده شدند و از آقای دکتر ابوالفضل بهزادی نیز به جهت بازنشستگی تجلیل بعمل آمد.روابط عمومی دانشکده این موفقیت را به اعضای محترم هیات علمی تبریک عرض می نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ١٠:٢١ - 1397/02/11    /    شماره : ١٦٨٩٦    /    تعداد نمایش : ٦٤٢خروج