چاپ        ارسال به دوست

درخشش کاروان انجمن های علمی- دانشجویی دانشگاه مازندران در دهمین جشنواره ملی دانشجویی حرکت

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، کاروان انجمن های علمی- دانشجویی دانشگاه مازندران در دهمین جشنواره ملی دانشجویی حرکت صاحب چهار عنوان برتر گردید، که در این مراسم از انجمن علمی ریاضی دانشکده در قالب عنوان "شایسته تقدیر" تقدیر به عمل آمد. 

       بر اساس این گزارش، دکتر امامعلی شعبانی مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: کاروان انجمن های علمی- دانشجویی دانشگاه مازندران با حمایت و پشتیبانی بی دریغ معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و تلاش، همت و پشتکار یکسال گذشته فعالان انجمن های علمی موفق گردید در دهمین جشنواره ملی دانشجویی حرکت به چهار افتخار بزرگ و بی نظیر در سطح دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور  نایل آید.

        این افتخار عبارت از:

 1. کسب رتبه شایسته تقدیر توسط انجمن علمی علوم ریاضی در بخش مسابقه

       لازم به یادآوری است، دانشگاه رازی کرمانشاه میزبان دهمین دوره این جشنواره بود که طی روزهای 5 تا 7 دی 1396 با حضور جناب آقای دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مسوولان معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت در بخش‌های نمایشگاهی، نشست‌های تخصصی و اختتامیه برگزار شد.

روابط عمومی دانشکده این افتخار را به اعضای محترم انجمن تبریک و از درگاه خداوند تبارک و تعالی توفیق روز افزون آن مجموعه را خواستاریم.

 

 


١٣:٢٦ - 1396/10/10    /    شماره : ١٥٧٧١    /    تعداد نمایش : ٦٣٧خروج