چاپ        ارسال به دوست

آیین نکوداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه مازندران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، آیین نکوداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه با حضور مسوولان دانشگاهی و اعضای هیات علمی دانشگاه مازندران برگزار گردید.

 

 

 

       براساس این گزارش، دکتر محمدحسین فاطمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در این مراسم ضمن تبریک هفته پژوهش به همه پژوهشگران گفت: بدون شک بر کسی پوشیده نیست که امروزه پژوهش و فناوری نقش عمده ای در توسعه جوامع و کشورهای مختلف دارد و در واقع فعالیت های علمی در جوامع توسعه یافته، زیر بنای بسیاری از کارهای آن ها است و جایگاه خوشبختانه خوبی هم در دین مبین اسلام دارد که لازم است حتما به آن توجه داشته باشیم.

 

  معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران خاطرنشان کرد: تجلیل از پژوهشگران و مفاخر پژوهش می تواند تاثیر زیادی در خود باوری ملی داشته باشد و انگیزه بخش جامعه جوان ما برای طی حرکت به دنبال این عزیزان است. شعار هفته پژوهش امسال به مانند نام گذاری امسال که سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است،"پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری، زیربنای توسعه و اشتغال" است که در آن بر پژوهش بر روی موضوعات هدفمند و تقاضامحور تاکید شده است و تکمیل چرخه ای از علم به دانش، فناوری و تبدیل فناوری به ثروت می شود که به عنوان اقتصاد دانش بنیان از آن نام می بریم.


پژوهشگران برتر دانشكده  در سال 1396

1-دكتر مصطفي اسلامي
2-دكتر سيد هادي ناصري


كتاب هاي تاليفي برتر در گروه هاي چهار گانه در سال 1396

علوم پايه

دكتر قاسم عليزاده افروزي


روابط عمومی دانشکده این موفقیت به برگزیدگان هفته پژوهش ، تبریک عرض می نماید.

 


٠٩:٥١ - 1396/09/18    /    شماره : ١٥٥٤٩    /    تعداد نمایش : ٧٧٨خروج