چاپ        ارسال به دوست

قابل توجه دانشجویان محترم دانشکده علوم ریاضی متقاضی انجام کار دانشجویی

قابل توجه دانشجویان محترم متقاضی انجام کار دانشجویی

 

 

به نام خدا

قابل توجه دانشجویان محترم متقاضی انجام کار دانشجویی


بدین­وسیله به اطلاع می رساند ثبت­نام و اعلام درخواست کار دانشجویی از تاریخ 14 /7 /95 آغازگردیده و تا تاریخ 25 /7 /95 ادامه دارد. لذا دانشجویان واجد شرایطی که متقاضی انجام کار دانشجویی در واحدهای مختلف دانشگاه می­باشند، می­توانند حداکثر تا تاریخ مذکور نسبت به ثبت درخواست خود از طریق سامانه معاونت دانشجویی به آدرس: stu.umz.ac.ir اقدام نمایند.

دانشجویان محترم می­بایست با ورود به این سایت از طریق گزینه «کارتابل دانشجویان» با استفاده از نام کاربری (شماره دانشجویی) و رمز عبور، وارد صفحه شخصی خود شوند و پس از تکمیل فرم های مربوطه، بر روی گزینه درخواست کار دانشجویی کلیک نموده و محل فعالیت و نوع کار مورد نظر را انتخاب کنند. لازم به توضیح است داشتن شماره حساب بانک تجارت (از هر شهر ایران) مربوط به خود دانشجو برای ثبت نام الزامی است. ضمناً دانشجویانی که در حال حاضر مشغول انجام کار دانشجویی هستند می بایست حتما از طریق سایت فوق، ثبت نام نمایند در غیر این صورت دانشگاه هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت حق الزحمه به آنها ندارد.

شرایط لازم:

-    گذراندن حداقل یک نیمسال برای دانشجویان مقطع کارشناسی

-     عدم اشتغال به مشاغل تمام وقت یا نیمه وقت

-     داشتن صلاحیت های عمومی اعم از (آموزشی، انضباطی و ...) به تشخیص معاونت دانشجویی

-     هر دانشجو فقط در یک واحد سازمانی می تواند کار دانشجویی داشته باشد.

-     اولویت با دانشجویان نمونه، ممتاز و متاهل می باشد.

لازم به توضیح است دانشجویان پس از تایید واحدهای مربوطه بر اساس برنامه هفتگی ارائه شده خود، می توانند اقدام به کار نمایند. در پایان هر نیمسال، دانشجویان موظف به اعلام گزارش کارکرد از طریق سایت مذکور هستند. تا پس از تایید کارکرد آنها، نسبت به پرداخت حق الزحمه کار دانشجویی اقدام گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 01135303532 تماس حاصل نمایید.

                        

معاونت دانشجویی دانشگاه١٥:١٦ - 1395/07/24    /    شماره : ١٠٨٤٦    /    تعداد نمایش : ٤٤٦خروج